Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob 7919772

nr 791 9772

Jordglob

30-tal, Glaskupa, höjd: 48

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 november 2012
kl 18:22:48