ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Jordglob 7919772
nr 791 9772
Jordglob
30-tal, Glaskupa, höjd: 48
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:22:48
400 kr
350 kr
700 kr
600 kr
800 kr